Şehidimizin ebedi İstirahatgahı

Top.Yzb.Sinan EROĞLU 4 Aralık 2007 tarihinde Şırnak’ın Gabar Dağı bölgesinde 6 teröristin öldürüldüğü çatışmada kahrmanca çarpışarak şehit düşmüştür…
Ruhu şad olsun…


Yaralanmış tertemiz alnından uzanmış yatıyor;
Bir hilal uğruna ya rab, ne güneşler batıyor!
VATAN SAĞOLSUN… Şehitler ölmez vatan bölünmez.

6 yorum “Şehidimizin ebedi İstirahatgahı

 1. Okan ÇELEN says:

  Şehit Sinan Eroğlu… Seninle hiç tanışmamış olsak ta kardeş gibi bildik. Eşin bacımız, evlatların bizim evladımız oldu. Allah günahlarımızı affetsin, senin mekanın cennet bizde kul borcunu tamamlar köprüden geçersek seninle orada tanışacağız.

  Kardeşin Okan…

  Cevapla
 2. unal karael says:

  komutanım allah mekanını cennet etsın ınsallah. senı her zaman saygıyla ve hurmetle anacagım nur ıcınde yat

  Cevapla
 3. isa arslan says:

  ALLAH’ın Rahmet ve Mağfireti üzerine olsun Sinan Yüzbaşım.

  Tesadüfen karşılaştığım bu siteye bir iki kelam yazmadan çıkmak istemedim. Bilseydim Sinan Yüzbaşı için yazmış olduğum şiiri de göndermek isterdim. Daha dün gibi haber bültenlerinden acı haberini almıştık, küpeli dağında Şehadet Mertebesine nail olmuştu. Ve yaşlı gözlerimizle izlemiştik çocularıyla çektiği klibi. Rabbim o güzel çocuklara yardım eylesin, güzel gelecekler nasip eylesin. Hain düşmanları kahrı perişan eylesin.

  Sinan Yüzbaşım seni ve şehit olan tüm şehitlerimizi rahmetle yaad ediyor, ailelerinizin acılarının acılarımız olduğunu bilmelerini istiyoruz.

  İsa ARSLAN
  ANKARA

  Cevapla
 4. Uğur Aslan says:

  Mekanın cennet olsun güzel yürekli aslan parçası ????…

  Cevapla
 5. özlem gny says:

  Aradan 10 sene geçti ben seni hiç unutmadım şehidim ne seni ne de aileni hayatımda hiç görmedim tanımıyorum ama acını hala dün gibi kalbimde hissediyorum çocuklarının büyümüştür şimdi çok şanslılar bence senin gibi bir babaya sahip oldukları için sana hasret olsalar da seni sonsuz bir sevgiyle sevdiklerine eminim sen ne güzel adammışsın ki peygamber efendimize komşu oldun insallah .Umarım sonsuzlukta çoçuklarınla eşinle mutlu olursun güzel abim hep duvalarımdasın

  Cevapla
 6. melih says:

  merhabalar

  komutanımla bir gece aynı mevziyi paylaştım onla ilgili kısacık bir anım var.o iki kelimelik anı bile bir kahramanlık öyküsüdür.Çocuklarına veya yensgemize kısmet olursa birgün anlatmayı çok isterim.Huzur içinde uyuyordur eminim kahraman komutanım.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: